Morbex Biber Jeli Türkiye Kampanyası

1 Adet Biber Jeli 125ml 49 TL

 

Morbex Biber Jeli 125 ML 

İçeriği ; arnika, kafur, biberiye ve kırmızı biber içerisinde yer almaktadır.

Kullanımı ; Günde 2 kere ilgili bölgeye dairesel hareketler ile çizerek, hafif bir şekilde masaj yapılarak kullanılır. Sürülmesi kolaydır ve cilt tarafından çabucak emilir. Emilim hızı yüksek olduğundan birkaç dakika içerisinde etkisini gösterebilir.

morbex
Morbex Hot Isıtıcı Jel 500 ML

İçeriği ; Kafur, Biberiye, Arnika, ve Kırmızı Biber yer almaktadır.

Kullanımı ; Günde 2 kere ilgili bölgeye dairesel hareketler ile çizerek, hafif bir şekilde masaj yapılarak kullanılır. Sürülmesi kolaydır ve cilt tarafından çabucak emilir. Emilim hızı yüksek olduğundan birkça dakika içerisinde etkisini gösterebilir.

– Dizler

– Bel bölgesi

– Dirsekler

– Kollar

– Boyun Bölgesi

– Omuzlar

– Sırt Bölgesi

vuvv
Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ; morbex biber jeli, morbex, inceltici jel, morbex biber jeli kullanımı, morbex biber jeli nasıl kullanılır, morbex biber jeli içeriği, morbex biber jeli sipariş, morbex biber jeli ne kadar, morbex biber jeli en uygun, morbex biber jeli kullananlar, morbex biber jeli türkiye sipariş, morbex biber jeli nasıl sipariş verebilirim, morbex biber jeli en uygun, morbex biber jeli kullanan var mı.


Biber Jeli Türkiye
Biber Jeli Satın Al

Biber Jeli Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Biber Jeli | Biber Jeli Nedir - RSS - Google Sitemap
Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir, teşhis veya tedavi yerine geçmez. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticiden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden www.biberjelisiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime veya eczacıya danışınız. www.biberjelisiparis.com internet sitesindeki bilgilerin, sağlık uzmanı veya doktora danışılmadan kullanılması önerilmez. Sonuçlar; Kullanım şekline göre veya kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Herkesde aynı oranda sonuç iddia edilemez.

Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nın bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler "tamamlayıcı ve destekleyici" kapsamında algılanmalıdır. www.biberjelisiparis.com internet sitesini kullanan kişiler, site kullanım şartlarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?