İnce ve sıkı bir bele sahip olmayı hemen hemen her bayanın hayalidir. Güzel bir görünüm yanı sıra sağlıklı bir yaşamın devamını getirmemizde bizlere destekleyici olabilecek en iyi ürün seçenekleri arasında yer alan morbex biber jeli, içeisinde bitkisel ürünler ile birlikte doğru sonuçlara ulaşmanızda yardımcı olabilir.

adasd
Morbex Hot Isıtıcı Jel 500 ML

İçeriği ; Kafur, Biberiye, Arnika, ve Kırmızı Biber yer almaktadır.

Kullanımı ; Günde 2 kere ilgili bölgeye dairesel hareketler ile çizerek, hafif bir şekilde masaj yapılarak kullanılır. Sürülmesi kolaydır ve cilt tarafından çabucak emilir. Emilim hızı yüksek olduğundan birkça dakika içerisinde etkisini gösterebilir.

– Dizler

– Bel bölgesi

– Dirsekler

– Kollar

– Boyun Bölgesi

– Omuzlar

– Sırt Bölgesi

morbex
Morbex Biber Jeli 125 ML 

İçeriği ; arnika, kafur, biberiye ve kırmızı biber içerisinde yer almaktadır.

Kullanımı ; Günde 2 kere ilgili bölgeye dairesel hareketler ile çizerek, hafif bir şekilde masaj yapılarak kullanılır. Sürülmesi kolaydır ve cilt tarafından çabucak emilir. Emilim hızı yüksek olduğundan birkaç dakika içerisinde etkisini gösterebilir.

Biber Jeli Türkiye
Biber Jeli Satın Al

Biber Jeli Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Biber Jeli | Biber Jeli Nedir - RSS - Google Sitemap
Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir, teşhis veya tedavi yerine geçmez. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticiden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden www.biberjelisiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime veya eczacıya danışınız. www.biberjelisiparis.com internet sitesindeki bilgilerin, sağlık uzmanı veya doktora danışılmadan kullanılması önerilmez. Sonuçlar; Kullanım şekline göre veya kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Herkesde aynı oranda sonuç iddia edilemez.

Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nın bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler "tamamlayıcı ve destekleyici" kapsamında algılanmalıdır. www.biberjelisiparis.com internet sitesini kullanan kişiler, site kullanım şartlarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?