Biber Jeli Avrupa Satış ve Sipariş Sitesi

Biber Jeli Avrupa Kampanyası

1 Adet Biber Jeli 125 ML 25 Euro

2 Adet Biber Jeli 125 ML 45 Euro

3 Adet Biber Jeli 125 ML 65 Euro (Önerilen)

4 Adet Biber Jeli 125 ML 85 Euro

5 Adet Biber Jeli 125 ML 100 Euro (Kampanya)

1 Adet Biber Jeli 500 ML 35 Euro

2 Adet Biber Jeli 500 ML 65 Euro

3 Adet Biber Jeli 500 ML 95 Euro (Önerilen)

4 Adet Biber Jeli 500 ML 120 Euro

5 Adet Biber Jeli 500 ML 145 Euro (Kampanya)

Morbex Biber Jeli 125 ML 

İçeriği ; arnika, kafur, biberiye ve kırmızı biber içerisinde yer almaktadır.

Kullanımı ; Günde 2 kere ilgili bölgeye dairesel hareketler ile çizerek, hafif bir şekilde masaj yapılarak kullanılır. Sürülmesi kolaydır ve cilt tarafından çabucak emilir. Emilim hızı yüksek olduğundan birkaç dakika içerisinde etkisini gösterebilir.

vuvv
Morbex Hot Isıtıcı Jel 500 ML

İçeriği ; Kafur, Biberiye, Arnika, ve Kırmızı Biber yer almaktadır.

Kullanımı ; Günde 2 kere ilgili bölgeye dairesel hareketler ile çizerek, hafif bir şekilde masaj yapılarak kullanılır. Sürülmesi kolaydır ve cilt tarafından çabucak emilir. Emilim hızı yüksek olduğundan birkça dakika içerisinde etkisini gösterebilir.

– Dizler

– Bel bölgesi

– Dirsekler

– Kollar

– Boyun Bölgesi

– Omuzlar

– Sırt Bölgesi

morbex
Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ; morbex biber jeli, morbex hot biber jeli, morbex biber jeli nedir, morbex biber jeli ne işe yarar, morbex biber jeli kullanımı, morbex biber jeli nasıl kullanılır, morbex biber jeli içeriği, morbex biber jeli içindekiler, morbex biber jeli kullanıcı yorumları, morbex biber jeli kullananların yorumları, morbex biber jeli kullananlar, morbex biber jeli yorum, morbex biber jeli yorumları, morbex biber jeli sipariş, morbex biber jeli nasıl sipariş verebilirim, morbex biber jeli nereden satın alabilirim, morbex biber jeli ne kadar, morbex biber jeli en uygun. ,morbex biber jeli avrupa sipariş, morbex biber jeli avrupadan nasıl sipariş verebilirim.

Bize Avrupa’dan Nasıl Ödeme Yapabilirsiniz?

1. Western Union ile isme havale

2. Ziraat Bankası ile döviz hesabına havale

3. FinansBank döviz hesabına havale

5. Ptt ile isme havale

6. Kredi Kartı İle Online Ödeme (Yabancı banka kartlarında kimlik fotokopisi zorunluluğu vardır.)

7. Türk Bankalarına ait kredi kartı ile ödeme (Komisyon ücreti alınmaktadır.)

8. FinansBank kartlarınıza 3-6-9-12 taksit yapılır.

Mail Yolu İle Sipariş Verme

yurtdisisiparis@hotmail.com
Yukarıdaki maillerimiz üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. İster mail atarak isterseniz msn iletişimine ekleyerek siparişlerinizi hızlı bir biçimde verebilirsiniz.

Sipariş Gönderim Şartları

1. Vermiş olduğunuz siparişin ödemesi hesabımıza geçtiği an
2. Western Union şifresini bildirdiğiniz an
3. Moneygram şifresini bildirdiğiniz an
4. Döviz hesabımıza paranızın yattığı an

Yukarıdaki belirtilen şartlar yerine getirildiği andan itibaren ürünleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.
Paketiniz kargoya verildiği an, vermiş olduğunuz cep telefonuna kargo numarası SMS olarak bildirilir.

mesaj
Paket Alım Kuralları

1. Gününde alınmayan, unutulan, keyfi iptal durumlarından firmamız sorumlu değildir.

2. Alınmayan ve kabul edilmeyen paketlerde PARA İADEMİZ YOKTUR.

Yapmış olduğumuz kampanyalar stoklarla sınırlıdır. En son yapılan kampanyalar bir önceki yapılan kampanyaları bağlamaz.

Gümrük bedeli alıcıya aittir. Gümrük sorunu yaşayan paketlerden firmamız sorumlu değildir.

Sipariş verdiğiniz andan itibaren tüm şartları kabul etmiş sayılacağınızdan dolayı aksi yönde yaşanak durumlardan dolayı firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

Siparişlerinizi bekler hayırlı ve sağlıklı günler dileriz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız:  Biberiye, biberiye çayı, Arnavutluk, Avusturya,  biberiye yağı, biber, biber çeşitleri, Azerbaycan,  Belçika,  biber nasıl yetiştirilir, Estonya,  Finlandiya,biber kaç kalori, Birleşik Krallık, İrlanda, biber tuzu, biber ağacı, biber besin değeri, Hollanda, Birleşik Krallık, biber balsamı, biber bitkisi, İsveç, İsviçre, İtalya,  biber jel, biber jeli kullananlar, Macaristan, Makedonya,  biber jeli kadınlar kulübü, biber jeli kullanımı, Polonya, Portekiz, Romanya, biber jeli kullanan var mı, biber jeli fiyatı,  Slovakya, Yunanistan, biber jeli faydaları

You have reached us with these words:  pepper benefits and side effects, pepper benefits in tamil, pepper benefits for skin, pepper benefits black, pepper benefits pdf, cayenne pepper benefits, red pepper benefits, bell pepper benefits, green pepper benefits, white pepper benefits, pepper benefits, pepper benefits for health, pepper benefits to the body, pepper and benefits, pepper jelly dip, pepper jelly uses, pepper jelly appetizer, pepper jelly walmart, pepper jelly meatballs, pepper jelly chicken, pepper jelly cheese ball, pepper jelly glaze, pepper jelly dip recipe, pepper jelly vinaigrette, pepper jelly, pepper jelly cream cheese, pepper jelly recipe, pepper jelly at walmart, pepper jelly and cream cheese spread, pepper jelly and cheese

Biber Jeli Türkiye
Biber Jeli Satın Al

Biber Jeli Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Biber Jeli | Biber Jeli Nedir - RSS - Google Sitemap
Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir, teşhis veya tedavi yerine geçmez. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticiden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden www.biberjelisiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime veya eczacıya danışınız. www.biberjelisiparis.com internet sitesindeki bilgilerin, sağlık uzmanı veya doktora danışılmadan kullanılması önerilmez. Sonuçlar; Kullanım şekline göre veya kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Herkesde aynı oranda sonuç iddia edilemez.

Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nın bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler "tamamlayıcı ve destekleyici" kapsamında algılanmalıdır. www.biberjelisiparis.com internet sitesini kullanan kişiler, site kullanım şartlarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?